55550


مدیریت هوشمند پارکینگ:

با هوشمندسازی خانه میتوانید بدون نیاز به ریموت درب پارکینگ خود را کنترل کنید.علاوه بر کنترل هوشمند روشنایی، پرده، سرمایش و گرمایش، کنترل سیستم ایمنی و امنیت و ...، کنترل هوشمند درب های ورودی و درب پارکینگ منزل را نیز برای شما مهیا می کند. این کنترل و نظارت علاوه بر کلیدهای هوشمند و تاچ پنل ها و ریموت ها، به راحتی توسط موبایل و تبلت از هر جایی و در هر مکانی امکان پذیر است.

پارکینگ هوشمند بطور مداوم ورود و خروج و تردد خودروها به پارکینگ را کنترل کرده و توسط شما تحت نظارت و مدیریت قرار می دهد.


در پارکینگ هوشمند سناریوهای مختلفی برای امنیت خودرو ها قابل اجرا می باشد. به عنوان مثال در صورت عدم حضور در منزل امکانات ایمنی بالاتری در نظر گرفته شود و یا در صورت مشاهده ترددهای مشکوک هشدار و آژیری که توسط شما تعیین شده فعال گردد. در صورت تجهیز پارکینگ به دوربین مداربسته نیز می توانید در هر مکانی که حضور دارید با گوشی موبایل خود خودرو خود را در پارکینگ مشاهده کنید.

 

در پارکینگ های عمومی هوشمند توسط سنسورهای تشخیص حضور شما می توانید به راحتی از تعداد خودروهای موجود در پارکینگ و ظرفیت پارکینگ مطلع شوید و با مسیریابی آسان  و نشان دادن نزدیک ترین محل مناسب برای پارک خودرو در کمترین زمان ممکن جای پارک مناسب را پیدا خواهید کرد.

علاوه بر این با سیستم پارکینگ هوشمند با کاهش کارکرد سیستم های تهویه و تخلیه هوا ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی هزینه ها نیز کاهش خواهند یافت.