44440


کنترل هوشمند سیستم صوتی و تصویری:

 

از دیگر امکانات خانه ی هوشمند می توان به کنترل هوشمند سیستم صوتی و تصویری اشاره کرد. سیستم صوتی و تصویری هوشمند به شما امکان کنترل و مدیریت تمام دستگاه های صوتی و تصویری منزل از قبیل تلویزیون، ریسیور ماهواره، سی دی پلیر و ... را توسط موبایل، تبلت، ریموت و همچنین پنل ها و کلیدهای لمسی چندکاره را می دهد و به این ترتیب در هر نقطه ای از منزل مثل پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و ... سیستم صوتی و تصویری مستقل خود را خواهید داشت.


با سیستم صوتی و تصویری هوشمند می توانید بدون سیم کشی اضافی، صدا و تصویر دستگاه های صوتی و تصویری را از یک نقطه به نقطه دیگر خانه انتقال دهید.

همچنین می توانید این سیستم را از طریق برنامه ریزی و تعیین زمان بندی بطو خودکار و یا با توجه سناریوهای تعیین شده توسط خودتان مثل مهمانی ، شام، بیدارباش، مطالعه و ... فعال نمایید. که در این حالت در ساعات مشخص شده بطور خودکار موزیک مورد نظر و یا صدای اذان و ... پخش خواهد شد.


سیستم صوتی هوشمند توانایی ضبط صدا و پخش آن در زمان های موردنیاز را نیز داراست و همچنین قابلیت اتصال به تجهیزات ایمنی برای پخش هشدارها را دارد، بدین صورت که با اطلاع رسانی مناسب از بروز حوادث جلوگیری می کند.

از دیگر امکانات سیسنم صوتی و تصویری هوشمند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-کنترل روشنایی و نور محیط در زمان پخش فیلم

-امکان پخش موزیک از طریق موبایل و تبلت در هر فضا بصورت بی سیم

-قابلیت انتقال صوت و تصویر از یک مکان به مکان دیگر