66660

 
سیستم هوشمند آبیاری:

در کنترل خانه هوشمند، سیستم آبیاری هوشمند فضای سبز که شامل باغچه، گلخانه، روف گاردن و یا گلدان های تراس و بالکن می شود، یکی از قابلیت هایی است که علاوه بر ایجاد آسایش برای کاربر، بطور قابل توجهی از هدر رفتن آب جلوگیری می کند. سیستم کنترل آبیاری هوشمند، آبیاری گیاهان را با توجه به شرایط آب و هوایی(دما، باد، تابش خورشید و ... ) ، رطوبت خاک و میزان آب مورد نیاز گیاه، با استفاده از سنسورهای دما، سنسور تابش خورشید، سنسور باد و باران و .... زمان بندی می کند.
برای مثال در صورت افزایش دما که تبخیر بیشتر صورت میگیرد و یا کاهش میزان بارش، تعداد دفعات آبیاری گیاهان افزایش، و زمانیکه هوا سرد و میزان بارش بیشتر شود، آبیاری کمتر انجام می شود.


در کنترل هوشمند خانه، سیستم آبیاری هوشمند نیز مانند سایر سیستم ها براحتی تحت کنترل شما قرار دارد و مانند دیگر تجهیزات به آسانی و با یک کلیک بر روی موبایل یا تبلت شما کنترل می شوند.
 می توانید فضای سبز خانه خود را چه در مقیاس کوچک و چه در مقیاس باغ یا زمین از راه دور آبیاری، کوددهی و کنترل کنید. بطور مثال دیگر در هنگام سفر نگرانی بابت آبیاری گیاهان و باغچه ی خود نخواهید داشت و با فعال سازی سناریو مسافرت سیستم آبیاری را فعال و کنترل نمایید و با مانیتورینگ دائمی تمام نقاط منزل میتوانید از وضعیت باغچه ی خود نیز مطلع شوید و یا توسط
پیامک یا هشدار اپلیکیشن های موجود در موبایل خود، اطلاعات مربوطه را دریافت کنید.