resturant


رستوران هوشمند:

 

در دنیای امروزه که استفاده از رسانه های دیجیتال و هوشمندسازی روز به روز در حال افزایش هستند، استفاده از رستوران های هوشمند گامی در جهت همخوانی با زندگی مدرن و مشتری مداری می باشد. رستوران هوشمند علاوه بر آسایش و راحتی، به مدیریت بهتر مجموعه نیز کمک کند.

در رستوران هوشمند این قابلیت برای شما فراهم است که بتوانید سیستم روشنایی و نور پردازی را بصورت هوشمند از هر نقطه ای در رستوران و یا حتی در خارج از فضای رستوران، بصورت یکپارچه تنظیم کنید و یا با اجرای سناریوهای مختلف مانند تولد، شب، روز و ... به راحتی و با یک کلیک نورپردازی مناسب را برای محیط انتخاب نمایید.

 

همچنین کنترل هوشمند سرمایش و گرمایش موجب کاهش هدررفت انرژی میگردد و در صورت ایجاد فضاهای VIP می تواند به مطلوب سازی هوا برای تک تک مشتریان کمک کند.
پرده ها در رستوران هوشمند به صورت خودکار و از راه دور به صورت هوشمند متناسب با فضای درون کنترل می شوند و نورپردازی مناسبی را در هنگام روز در محیط مشاهده خواهید کرد.

یکی دیگر از مزایای این نوع رستوران ها کنترل کلیه قسمت های رستوران با استفاده از موبایل و تبلت و سایر وسایل هوشمند است که صرفه اقتصادی و کاهش نیروی انسانی را بدنبال دارد. این کاهش نیروهای انسانی علاوه بر صرفه ی اقتصادی امکان بروز خطای انسانی را به حداقل میرساند.

میزهای غذاخوری در رستوران هوشمند معمولا بصورت کاملاً  لمسی در رنگ ها و طرح های مختلفی متناسب با فضای مد نظر طراحی می شوند. این میزها که دارای منوی دیجیتال به همراه یک نمایشگر شیشه ای نازک می باشند، دارای جوک باکس هستند و می توانید در هنگام انتظار برای غذا، سرگرم بازی های مهیج شوید و یا می توانید موسیقی دلخواهتان را انتخاب و به هنگام صرف غذا به آن گوش داده و خاطره ای به یاد ماندنی را ذهن خود ثبت کنید.

یکی از امکانات جالب توجه این میزها پرداخت آنلاین صورتحساب سر میز بصورت آنلاین می باشد. بطور کلی در رستوران های هوشمند دخالت نیروی انسانی به حداقل میرسد که موجب افزایش رضایت مشتری و بهبود سرویس دهی می گردد.


 
 

از دیگر امکانات رستوران هوشمند می توان به موارد زیر اشاره کرد:


_  کنترل هوشمند سیستم ثبت غذا و اطلاع به مطبخ
_  کنترل یکپارچه سیستم های دوربین مداربسته
_  پنل های کنترلی و سفارشی رستوران جهت اعلام نیاز به سرویس
کنترل هوشمند سرمایش و گرمایش
_  کنترل هوشمند لوازم برقی و الکتریکی
کنترل هوشمند سیستم روشنایی و نورپردازی
کنترل هوشمند پرده ها
کنترل هوشمند سیستم امنیتی
کنترل هوشمند تلویزیون و سیستمهای تصویری
کنترل هوشمند موزیک و کلیه سیستمهای صوتی
_  کنترل هوشمند سیستم اعلام و اطفاء حریق
_  کنترل هوشمند سیستم های نورمخفی با تغییر رنگ
_  کنترل هوشمند نشت گاز و قطع شیر اصلی
_  کنترل هوشمند ورود و خروج پرسنل
_  سیستمهای پیشرفته نظارت تصویری
_  سیستمهای پیشرفته مانیتورینگ از راه دور
_  کنترل کلیه قسمتها با موبایل، تبلت، کامپیوتر و….
 

شرکت نوین توسعه اسپرلوس آماده همکاری با کارفرمایان محترم جهت هوشمندسازی رستوران ها وکافه های در حال ساخت و یا ساخته شده در راستای بهبود امنیت و افزایش رفاه مراجعین و کارمندان محترم می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.