Facade villa

 

ویلا هوشمند:

 

با پیشرفت علم تکنولوژی در دنیای مدرن امروزه شما می توانید ویلای خود را از صدها کیلومتر دورتر به آسانی توسط سیستم هوشمندسازی بوسیله ی تلفن همراه و رایانه مدیریت کنید.

هوشمندسازی ویلا که مطابق با معماری داخلی آن انجام می پذیرد علاوه بر زیباسازی و لوکس تر شدن ویلا باعث آسایش و امنیت بیشتر شما خواهد شد.


  • از مزایای هوشمندسازی ویلا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
  1. بالا رفتن امنیت ویلای هوشمند: مهم ترین علت هوشمند سازی برای شما کسب امنیت و اطمینان خاطر برای ویلای شما است که از طریق سیستم اعلام حریق و سرقت و سنسورهای حساس به حضور و مانیتورینگ هر لحظه تمام ویلا با دوربین های هوشمند متصل به تلفن همراه شماست و در صورت رویت هرگونه ناامنی سیستم امنیتی به صدا درآمده و شما بر روی موبایل خود پیام را دریافت خواهید کرد و با نگهبانی، پلیس، آتش نشانی و ... نیز تماس گرفته میشود.
  2. سیستم های هوشمند روشنایی با موبایل، تاچ پنل ها و کلیدهای هوشمند سناریو پذیر و سنسورهای تشخیص حرکت و حضور میتوانید سیستم روشنایی خود را در هر زمان و بطور دلخواه کنترل نمایید و یا با زمانبندی از قبل تعیین شده در ساعت مشخص آنها را روشن و خاموش کنید،  بطور مثال میتوانید با سناریو "شبیه سازی حضور" از راه دور در شهری دیگر هرازگاهی چراغ های منزل خود را روشن و صبح ها خاموش کنید تا سارقین از خالی بودن ویلای شما اطمینان حاصل نکنند.
  3. کنترل پرده و سیستم های تهویه مطبوع (سیستم های سرمایشی و گرمایشی) با استفاده از تاچ پنل های هوشمند که امکان اتصال به تلفن همراه را دارند این امکان را به شما میدهند که قبل از سفر به ویلایتان دمای هوای ویلا را به صورت دلخواه تنظیم کنید تا در هنگام ورود از دمای مطلوب و مورد نظر خود لذت ببرید و اقامت خود را در ویلای لوکس خود به خوبی آغاز کنید.
  4. سیستم آبیاری پیوسته فضای سبز ویلای هوشمند با قابلیت نصب بر تلفن همراه شما و امکان دادن پیش فرض و زمانبدی برای آبیاری با توجه به میزان رطوبت خاک، به زیبایی و سلامت درختان و فضای سبز ویلای شما را بدون هزینه اضافی آبیاری می کند و بدین ترتیب نگرانی بابت خشک شدن و از بین رفتن فضای سبز ویلای خود نخواهید داشت.


  5. جلوگیری از خسارت های ناشی از ترکیدن لوله های آب در فصل سرما با هوشمندسازی از طریق ثابت سازی دمای آب داخل لوله هاو همچنین کنترل پریز های برق و تجهیزات الکتریکی داخل ویلا از راه دور و کاهش مصرف انرژی با نصب سنسورهای تشخیص  نور محیط و هماهنگ سازی با محیط.
  6.  سیستم هوشمند استخر ویلا: با هوشمندسازی ویلا امکان کنترل کیفیت و سلامت آب استخر، تنظیم نورپردازی، کنترل دما و حجم آب به شما داده می شود و می توانید قبل از رسیدن به ویلا آب استخر را پر کرده تا در هنگام رسیدن با استخری پرآب و تازه با نورپردازی زیبا روبرو شوید.

 

شرکت نوین توسعه اسپرلوس آماده همکاری با کارفرمایان محترم جهت هوشمندسازی ویلاهای در حال ساخت و یا ساخته شده در راستای بهبود امنیت و افزایش رفاه مالکین محترم می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.