وبلاگ هوشمند سازی ساختمان اسپرلوس

نمایشگاه آنلاین KNXperience Online Exhibition

4.7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.70 (5 رای ها)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

KNXperience

اکثر نمایشگاه ها و رویدادهای مهم سال 2020 در سراسر جهان، بعلت شیوع بیماری Covid-19  لغو شدند. برگزاری رویداد مهم و معتبر Light&Building نیز که هرساله در آن مراسم اهدای جوایز KNX Awards برگزار می گشت، به همین علت لغو شد. کمپانی جهانی KNX در اقدامی بسیار هیجان انگیز و کارآمد  اقدام به برگزاری یک نمایشگاه شبیه سازی شده و سه بعدی آنلاین کرده است.

 KNXperience   یک نسخه آنلاین از یک نمایشگاه تجاری می باشد که یک نمایشگاه واقعی را برای شما شبیه سازی می کند و علاوه بر اینکه حضور در آن برای همه راحت تر است، با توجه به شیوع جهانی ویروس کرونا نگرانی های شرکت در گردهمایی های بزرگ را نیز از بین برده است. محیط D 3 (3بعدی) بسیار تعاملی این رویداد، یک تجربه نمایشگاهی بی نظیر را به شما ارائه می دهد و به شما این امکان را میدهد که به راحتی از خانه یا محل کار خود، به جمع بازدیدکنندگان این نمایشگاه بپیوندید. این ایونت از تاریخ 28 سپتامبر تا 2 اکتبر به مدت 5 روز برگزار میگردد و از جمله برندهای شرکت کننده در KNXperience   میتوان به ABB، Schneider، YUNG، SIMENSE ، TAPKO، theben،  BUSCH-JAGER و ... اشاره کرد.

KNX Awards:

مراسم KNX Awards که هرساله در نمایشگاه Light&Building  برگزار میشد نیز امسال در نمایشگاه KNXperience بصورت آنلاین و مجازی جشن گرفته می شود. در این مراسم که معتبرترین جشن کمپانی KNX می باشد، به 8 دسته از پروژه های تحت پروتکل KNX جایزه اعطا می گردد. این اولین بار است که مراسم اهدای جوایز KNX در یک رویداد دیجیتالی برگزار می شود و شما قادر خواهید بود تا براحتی در خانه خود، این مراسم را دنبال کنید.

این رویداد در ساعت 5 عصر 29 سپتامبر CEST آغاز می شود. نمایشگاه را به صورت زنده در award.knx.org تماشا کنید.

KNXperience1

نکات برجسته رویداد:

خدمات KNX

نوآوری ها و برنامه های جدید ETS

مدیریت انرژی KNX

برنامه کنفرانس : در طول دوره نمایشگاه هر روز یک کنفرانس کامل برنامه ریزی شده است.

خلاصه برنامه کنفرانس KNXperience:

مذاکرات  با پارتنرهای KNX و تولیدکنندگان نمایشگاه

برنامه های کنفرانس زنده، پرسش و پاسخ و تعامل با شرکت کنندگان

فیلم های ON-DEMAND درخواستی کاربران که میتوانید در هر زمان که راحت باشید تماشا کنید

فایل ها و ارائه ها، که میتوانید آنها را برای خود یا همکاران خود ذخیره و یا ارسال کنید

 

مرجع:

knxperience.knx.org

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عضویت در خبر نامه

برای اطلاع از آخرین اخرین اخبار هوشمند سازی ، نمایشگاه های ایران و جهان ، تخفیف های مناسبتی و برای استفاده از مطالب آموزشی هوشمند سازی در خبرنامه ثبت نام کنید.

آخرین مطالب