وبلاگ هوشمند سازی ساختمان اسپرلوس

مراحل هوشمندسازی ساختمان تحت پروتکل KNX

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.75 (2 رای ها)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

10 profitable construction jobs 8

شرکت هوشمندسازی اسپرلوس در زمینه‌ های هوشمندسازی ساختمان، کنترل کلیه تجهیزات الکتریکی ساختمان از جمله: روشنایی، گرمایش سرمایش، پرده و ... از طریق موبایل، تاچ پنل و یا کلید های هوشمند برای صرفه جویی در مصرف انرژی و رفاه بیشتر، تحت پروتکل KNX و دوربین های مداربسته آماده ارائه خدمات مشاوره، طراحی و اجرا به شما می باشد. در ادامه با مراحل هوشمندسازی ساختمان با هوشمندسازی نوین توسعه اسپرلوس آشنا میشویم:

01

مرحله اول: مشاوره هوشمندسازی و بازدید از شوروم شرکت

در اولین گام متخصصان هوشمندسازی نوین توسعه اسپرلوس بصورت تلفنی و یا حضوری در محل پروژه و یا در شوروم شرکت به کارفرمابان محترم بصورت رایگان مشاوره در خصوص هوشمندسازی مناسب برای ساختمان و ویلای شما ارائه میدهند و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود تا شما بتوانید با اطمینان و دیدی روشن در مورد هوشمندسازی پروژه خود تصمیم گیری نمایید و همچنین با تمامی امکانات خانه هوشمند تحت پروتکل های روز دنیا از جمله KNX، ZWAVE، Zigbee، BacNet و ... آشنا شوید.

 

2

مرحله دوم:انتخاب برند و برآورد اقتصادی با توجه به نیاز پروژه

در مرحله ی بعد با توجه به نیاز پروژه، شرایط محیطی ساختمان، بودجه و برند مورد نظر و سلیقه و خواسته ی کارفرما، روش هوشمندسازی و برندهای مناسب برای ایشان پیشنهاد داده میشود. کارشناسان خانه هوشمند اسپرلوس با ترکیب نقاط قوت برندهای اروپایی، آمریکایی و ترک بهترین، کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین پیشنهادات را در چند تیپ متفاوت به شما ارائه میدهند تا تصمیم گیری برای کارفرمایان و سازندگان محترم راحت تر و با دید بازتری انجام شود. طراحی سیستم هوشمند در این مرحله گام به گام با توجه به توافقات و نظر کارفرما محترم پیش خواهد رفت و نیز نیازهای شما آنالیز شده و بر روی طرح نهایی اعمال میگردد.

 

3

مرحله سوم:عقد قرارداد

قرارداد هوشمندسازی ساختمان طبق مذاکرات انجام شده در بندهای مختلف بین هوشمندسازی اسپرلوس و کارفرمای محترم منعقد شده و هوشمندسازی ساختمان شما و اجرای سیستم هوشمندسازی به شرکت اسپرلوس محول می گردد.

 

4

مرحله چهارم:زیرساخت و آماده سازی نقشه اجرایی

در این مرحله نوبت به اجرای زیرساخت هوشمندسازی ساختمان میرسد. کلیه نقشه های اجرایی توسط تیم فنی شرکت اسپرلوس آماده شده و در اختیار کارشناس الکتریکال پروژه قرار خواهد گرفت و ضمن آموزش تیم برق پروژه بر روند اجرا بصورت دوره ای نظارت خواهد گردید.

 

 

5

مرحله پنجم:برنامه نویسی و نصب و تامین تجهیزات

 نصب و راه اندازی تجهیزات خانه هوشمند از جمله تجهیزات تابلویی، سنسورها، کلیدهای هوشمند، تاچ پنل ها و ... توسط تکنسین های مجرب خانه هوشمند اسپرلوس در این مرحله انجام میشود و نواقص و کارآیی پروژه مورد بررسی قرار گرفته و تکمیل میگردد.

 

6

مرحله ششم:تحویل پروژه

 در مرحله ی پایانی، خانه هوشمند با تمامی تجهیزات هوشمندسازی به کارفرما محترم ارائه شده و کاربری و استفاده از تجهیزات به شما آموزش داده میشود و همچنین اسناد ضمانت نامه و گارانتی تحویل کارفرما محترم میگردد و شما میتوانید در کمال آرامش از سیستم خانه هوشمند خود استفاده کنید.

 

7

مرحله هفتم:پشتیبانی و خدمات پس از فروش

پس از اتمام مراحل انجام شده ما همچنان در کنار شما خواهیم بود و با پشتیبانی و خدمات پس از فروش شما را تنها نخواهیم گذاشت. در صورت نیاز به دریافت مشاوره کارشناسان ما مشتاقانه آماده ارائه خدمات به شما همراهان می باشد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عضویت در خبر نامه

برای اطلاع از آخرین اخرین اخبار هوشمند سازی ، نمایشگاه های ایران و جهان ، تخفیف های مناسبتی و برای استفاده از مطالب آموزشی هوشمند سازی در خبرنامه ثبت نام کنید.

آخرین مطالب